Říjen 2010

Trudy Chacon

7. října 2010 v 20:51 | Neytiri |  Lidé RDA a Vědci
Trudy Chacon je Zamněstnancem RDA jakožto pilot jednoho z vrtulníků. Trudy má smyls pro čest a rozhodně uvažuje rozumně je proti jakékoli křivdě a nikdy se žádné dobrovolně neúčastní (konkrétně jde o masakr domorodců zápalnými raketami). Trudy je vinikajcí letec a pomněrně dobrý střelec.


Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Jakožto přítelkině věčiny pracovníků programu avatar se rozhodne bojovat za domorodé Na'vi a své přátele a v závěrečné bitvě je ve svém vrtulníku sestřelena.

Parker Selfridge

7. října 2010 v 20:50 | Neytiri |  Lidé RDA a Vědci
Parker Selfridge je hlavní zástupce a manager na měsíci Pandoře. Je to takový pohodový chlapík kterému je víceméně všechno jedno.Ve volných chvílích hraje golf s hrnkem od kafe.A mimo jiné řídí RDA, alespoň na Pandoře.Jeho hlavní prioritou jsou jak jinak peníze ani mu tak nejde o život na Pandoře , jako o vzácný kámen zvaný Unoptanium. Je pravda že povolil projekt Avatar ale to jen kvůli tomu aby Na'vi odešli ze svého rodného stromu.Především kvůli bohatému ložisku právě pod stromem.Věc co mu rozhodně nechybí je sarkasmus.

Norm Spellman

7. října 2010 v 20:49 | Neytiri |  Lidé RDA a Vědci
Norm Spellman je vědec a především operátor avatara který jak všichni vi není příliš levný. Norm jako jeden z mála ovládá Navi'jštinu, ne úplně, ale pořád docela dobře. Norm je pomněrně vzdělaný, před odletem na Pandoru se pořádbně připravoval na pobyt na mněsíci. Je to dobrý přítel a vždy je pro dobrou věc. Svě přátele bi nikdy nezradil.